Hizmetler

Ana Sayfa / Uygulama / Tank İzolasyonu


Tank İzolasyonu

Boruların izole edilmesi  tank izolasyonu alanında kullanılan malzemeler söz konusu sıvı ürünlerin kimyasal yapılarının bozulmaması açısından önemlidir. Başta şehircilik olmak üzere imalat sektöründe ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda karşımıza çıkan tank izolasyonu işlerinde kaliteli malzemelerin kullanılması muhafaza edilen sıvının gerek kalitesi ve gerekse kimyasal yapısının bozulmaması açısından oldukça önemlidir. Özellikle tekstil işletmelerinde tank izolasyonu […]


Boruların izole edilmesi  tank izolasyonu alanında kullanılan malzemeler söz konusu sıvı ürünlerin kimyasal yapılarının bozulmaması açısından önemlidir.

Başta şehircilik olmak üzere imalat sektöründe ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda karşımıza çıkan tank izolasyonu işlerinde kaliteli malzemelerin kullanılması muhafaza edilen sıvının gerek kalitesi ve gerekse kimyasal yapısının bozulmaması açısından oldukça önemlidir.

Özellikle tekstil işletmelerinde tank izolasyonu konusu verimliliği doğrudan etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. izolasyon konusunda tercih edilen sprey poliüretan köpük ürünleri sayesinde söz konusu muhafaza tanklarının ve nakliye borularının daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Muhafaza edilen sıvı ürünün yapısına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmayan sprey poliüretan köpük ürünleri sayesinde beklenmedik sızıntılar da son bulmaktadır.

Bunların yanı sıra sprey poliüretan köpük ürünleri sayesinde gerçekleştirilen yalıtım işlemleri muhafaza edilen sıvının tasarruflu bir biçimde kullanılması açısından da büyük önem arz etmektedir.


 • Poliüretan Köpük Kaplama
  Dış Cephe Poliüretan Kaplama
  Temel İzolasyonu
  Teras İzolasyonu
 • Tavan Yalıtımı
  Çatı İzolasyon
  Çatı Arası İzolasyon
  Sac Çatı İzolasyonu
 • Boru İzolasyonu
  Havuz İzolasyonu
  Tank İzolasyonu
  Polyurea Kaplama