Hizmetler

Ana Sayfa / Uygulama / Sprey Su Yalıtımı


Sprey Su Yalıtımı

Su yalıtımı birçok yapıyı ilgilendiren bir meseledir. Bu mesele, uzmanlık isteyen bir alandır. Özentisiz yapılan su yalıtımları daha sonra sorun olarak ortaya çıkmaktadır. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için su yalıtımında etkili çözümler ortaya koymak gerekir. Bu çözümlerden biri de polyuera tekniğidir. Bu tekniğe göre yeni yapılarınızı su kaçaklarından, sızıntılarından koruyabilirsiniz. Sprey su yalıtımı ile herhangi bir […]


Su yalıtımı birçok yapıyı ilgilendiren bir meseledir. Bu mesele, uzmanlık isteyen bir alandır. Özentisiz yapılan su yalıtımları daha sonra sorun olarak ortaya çıkmaktadır. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için su yalıtımında etkili çözümler ortaya koymak gerekir. Bu çözümlerden biri de polyuera tekniğidir. Bu tekniğe göre yeni yapılarınızı su kaçaklarından, sızıntılarından koruyabilirsiniz. Sprey su yalıtımı ile herhangi bir sorunla karşılaşmadan uzun yıllar dayanıklı yapılar yapabilirsiniz.

Polyuera, birçok yerde kullanılmaktadır. Özellikle su yalıtımı konusunda kullanılan polyuera tekniği çok olumlu sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Sprey su yalıtımı ile çok kısa sürede bina, iş yeri, ev vb. yapılarınızı su kaçaklarından koruyabilirsiniz. Dayanıklı bir ürün olan polyuera ile nemden, sudan uzak günler yaşayabilirsiniz. Isı yalıtımı ile beraber su yalıtımı da bir yapı için çok önemlidir. Çünkü nem veya ıslaklık, çürümeye, etkinliği kaybetmeye neden olmaktadır.

Tüm bu nedenlerden dolayı yapıların suyla temas edebilecek yerlerine sprey su yalıtımı yapılmaktadır. Çok etkili bir yöntem olan sprey su yalıtımı ile daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

 


 • Poliüretan Köpük Kaplama
  Dış Cephe Poliüretan Kaplama
  Temel İzolasyonu
  Teras İzolasyonu
 • Tavan Yalıtımı
  Çatı İzolasyon
  Çatı Arası İzolasyon
  Sac Çatı İzolasyonu
 • Boru İzolasyonu
  Havuz İzolasyonu
  Tank İzolasyonu
  Polyurea Kaplama