Hizmetler

Ana Sayfa / Uygulama / Havuz İzolasyonu


Havuz İzolasyonu

Yaz aylarında en çok tercih edilen dinlenme alanları içerisinde havuz alanları ilk sırada yer almaktadır. Havuz alanlarında ise havuz izolasyonu sistemleri büyük önem taşımaktadır. Söz konusu havuz izolasyonu sistemleri sayesinde sızıntı ve akıntıların önüne geçilmekte ayrıca etkin bir çevre düzenlemesi sağlanabilmektedir. Sıvı ile teması önemli derecede yüksek olan havuz ve benzeri alanlarda kullanılan polyurea izolasyon […]


Yaz aylarında en çok tercih edilen dinlenme alanları içerisinde havuz alanları ilk sırada yer almaktadır. Havuz alanlarında ise havuz izolasyonu sistemleri büyük önem taşımaktadır.

Söz konusu havuz izolasyonu sistemleri sayesinde sızıntı ve akıntıların önüne geçilmekte ayrıca etkin bir çevre düzenlemesi sağlanabilmektedir. Sıvı ile teması önemli derecede yüksek olan havuz ve benzeri alanlarda kullanılan polyurea izolasyon malzemesi sağlıklı ve etkin bir havuz izolasyon sistemi kurulumunda önemli rol oynamaktadır.

Uzun ömürlü ve düşük maliyetli havuz izolasyonu gerçekleştirebilmek için dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanılan yalıtım malzemelerinin kaliteli olanlarının tercih edilmesidir.

Yukarıda bahsettiğimiz polyurea olarak adlandırılan yalıtım malzemesi sadece yüzme havuzlarında değil hobi olarak evinizin veya yazlığınızın bahçesinde yer alan balık havuzlarında da etkin koruma sağlamaktadır.

En çok tercih edilen havuz yalıtım malzemesi olan polyurea aynı zamanda düşük fiyatları ile yalıtım işlemleri maliyetinizi en aza indirgemenize olanak sağlamaktadır. Söz konusu yalıtım malzemesinin bir diğer faydası ise kış aylarında kullanmayan havuz ve diğer su alanlarındaki su kaybının minimum dereceye indirilmesidir.


 • Poliüretan Köpük Kaplama
  Dış Cephe Poliüretan Kaplama
  Temel İzolasyonu
  Teras İzolasyonu
 • Tavan Yalıtımı
  Çatı İzolasyon
  Çatı Arası İzolasyon
  Sac Çatı İzolasyonu
 • Boru İzolasyonu
  Havuz İzolasyonu
  Tank İzolasyonu
  Polyurea Kaplama