Hizmetler

Ana Sayfa / Uygulama / Dış Cephe Poliüretan Kaplama


Dış Cephe Poliüretan Kaplama

Dış cephe poliüretan kaplama son yıllarda dış cephe kaplama alanında çok tercih edilen bir üründür. Binanın nem almasını engelleyen özellikte olması bu tercihin altında yatan en büyük etkendir. Yazın serin tutan, kışın sıcak tutan sprey poliüretan köpük, etkili kullanıldığında çok büyük olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Binaların ısı kaybı yaşamaması için siz de dış cephe poliüretan kaplama […]


Dış cephe poliüretan kaplama son yıllarda dış cephe kaplama alanında çok tercih edilen bir üründür. Binanın nem almasını engelleyen özellikte olması bu tercihin altında yatan en büyük etkendir. Yazın serin tutan, kışın sıcak tutan sprey poliüretan köpük, etkili kullanıldığında çok büyük olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Binaların ısı kaybı yaşamaması için siz de dış cephe poliüretan kaplama tercih edebilirsiniz. Kolay kullanımı, uygun fiyat seçenekleriyle sprey poliüretan köpük günümüzde birçok binada kullanılmaktadır. Her türlü binaya rahatlıkla uygulanabilen sprey poliüretan köpük, fazla emek istemeyen son derece uygun fiyata satın alınabilen bir üründür. Yeni yapılan bir binanın uzun ömürlü ve dayanıklı olabilmesi için dış cephe kaplamasının yapılması şarttır.

Bu şartı yerine getirdiğinizde binanızın ömrünü arttırmakla beraber ısı kaybını önleyerek de bütçenizden fazla giderlerin olmasına engel olabilirsiniz. Dış cephe poliüretan kaplama tercih ederek bu avantajı siz de yaşayabilirsiniz. Kısa sürede tüm binanızı kaplayarak daha dayanıklı binalarda oturmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Pahalı ürünler yerine poliüretan kaplama daha uygun olacaktır.


 • Poliüretan Köpük Kaplama
  Dış Cephe Poliüretan Kaplama
  Temel İzolasyonu
  Teras İzolasyonu
 • Tavan Yalıtımı
  Çatı İzolasyon
  Çatı Arası İzolasyon
  Sac Çatı İzolasyonu
 • Boru İzolasyonu
  Havuz İzolasyonu
  Tank İzolasyonu
  Polyurea Kaplama