Hizmetler

Ana Sayfa / Uygulama / Çatı İzolasyon


Çatı İzolasyon

Tüm yaşam ve iş alanlarında gerek sağlamlık ve gerekse yalıtım konusunda kullanılmakta olan sprey poliüretan köpük malzemeleri sayesinde hem dayanıklılık hem de maksimum verimlilik elde edilmektedir. Özellikle çatı izolasyon işlemlerinde tercih edilen söz konusu köpük malzemeleri; boş alanların doldurulması ve etkin bir yalıtım sağlanması açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda çatı yalıtım ve kaplama […]


Tüm yaşam ve iş alanlarında gerek sağlamlık ve gerekse yalıtım konusunda kullanılmakta olan sprey poliüretan köpük malzemeleri sayesinde hem dayanıklılık hem de maksimum verimlilik elde edilmektedir.

Özellikle çatı izolasyon işlemlerinde tercih edilen söz konusu köpük malzemeleri; boş alanların doldurulması ve etkin bir yalıtım sağlanması açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda çatı yalıtım ve kaplama işlemlerinde kullanılan sprey poliüretan köpük malzemelerinin kaliteleri de yapılan yalıtım işleminin verimliliğini artıran etmenlerin en önemlisidir.

Yaşam alanlarının ısı verimliliğinin arttırılmasında da etkin rol oynayan sprey poliüretan köpük malzemelerinin doğru bir biçimde uygulanması sonucunda enerji faturalarınız da büyük oranda tasarruf sağlanacaktır.

Söz konusu kaliteli ürünler sayesinde çatı izolasyon işlemleri oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilmektedir. Bahse konu çatı izolasyon malzemelerinin bir diğer faydası da yaşam alanlarını kar ve yağmur gibi doğa olaylarının olumsuz etkilerinden korumasıdır.

Tüm bu nedenlerden ötürü izolasyon malzemesi seçimlerinde mutlaka kaliteli markalar tercih edilmelidir. Bir diğer önemli konu ise izolasyon işlemlerinin mutlaka işin ehli olan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğidir.

 


 • Poliüretan Köpük Kaplama
  Dış Cephe Poliüretan Kaplama
  Temel İzolasyonu
  Teras İzolasyonu
 • Tavan Yalıtımı
  Çatı İzolasyon
  Çatı Arası İzolasyon
  Sac Çatı İzolasyonu
 • Boru İzolasyonu
  Havuz İzolasyonu
  Tank İzolasyonu
  Polyurea Kaplama