Hizmetler

Ana Sayfa / Uygulama / Çatı Arası İzolasyon


Çatı Arası İzolasyon

Günümüzde her geçen gün imkânlar ve olanaklar hızla büyüyerek ilerlemektedir. Eskiden yapılan evlerde çatı arası izolasyon malzemesi kullanılmadığı için kışın soğuk havalarda içerisinin ısısı oldukça düşük olur. Ama artık eskiye oranla birçok yalıtım malzemesi ile yazın sıcağını içerisinde muhafaza eden malzemeler bulunmaktadır. Araya yapılacak çatı arası izolasyon malzemeleri ile kışın dondurucu soğuk etkisini en aza […]


Günümüzde her geçen gün imkânlar ve olanaklar hızla büyüyerek ilerlemektedir. Eskiden yapılan evlerde çatı arası izolasyon malzemesi kullanılmadığı için kışın soğuk havalarda içerisinin ısısı oldukça düşük olur. Ama artık eskiye oranla birçok yalıtım malzemesi ile yazın sıcağını içerisinde muhafaza eden malzemeler bulunmaktadır.

Araya yapılacak çatı arası izolasyon malzemeleri ile kışın dondurucu soğuk etkisini en aza indirecektir. Özellikle tek katlı evlerde ya da çatı katında oturan kişilerin mutlaka yaptırması gereken bir olaydır. Mesela çatı katında yalıtım olmayan kişiler özellikle evde çocuk bulunuyorsa doğalgaz yetersiz kaldığın farklı ısıtma yöntemlerine başvurur. Böylelikle maddi olarak ısınmak için oldukça zorlanırlar. Çatı arası izolasyon yaptırdığınızda hem ısınacak hem de kesenize katkıda bulunacaksınız.

Sprey poliüretan köpük ile içeriye sızacak hava engellenir. Çatıya serilecek malzemenin arasına sprey poliüretan köpük ulaşılamayacak alanlara püskürtülür. Böylelikle kesinlikle yalıtım kalitesinde artış olur. Arada oluşabilecek çatlaklar ya da ufak boşluklar anında kapatılarak hava akımını önler.

Sprey poliüretan köpük sayesinde kaliteli ve güvenilir yalıtım yapılır. Firmamız bu konuda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak öncü firmalar arasında yer almaktadır.


 • Poliüretan Köpük Kaplama
  Dış Cephe Poliüretan Kaplama
  Temel İzolasyonu
  Teras İzolasyonu
 • Tavan Yalıtımı
  Çatı İzolasyon
  Çatı Arası İzolasyon
  Sac Çatı İzolasyonu
 • Boru İzolasyonu
  Havuz İzolasyonu
  Tank İzolasyonu
  Polyurea Kaplama