Hizmetler

Ana Sayfa / Uygulama / Boru İzolasyonu


Boru İzolasyonu

Özellikle sıvı ürünlerin muhafazası ve nakliyesi için kullanılan muhafaza tanklarının ve borularının gerek kalitesi ve gerekse izolasyon seviyesi büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle boru izolasyonu alanında kullanılan malzemeler söz konusu sıvı ürünlerin kimyasal yapılarının bozulmaması açısından önemlidir. Başta şehircilik olmak üzere imalat sektöründe ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda karşımıza çıkan boru izolasyonu işlerinde kaliteli […]


Özellikle sıvı ürünlerin muhafazası ve nakliyesi için kullanılan muhafaza tanklarının ve borularının gerek kalitesi ve gerekse izolasyon seviyesi büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle boru izolasyonu alanında kullanılan malzemeler söz konusu sıvı ürünlerin kimyasal yapılarının bozulmaması açısından önemlidir.

Başta şehircilik olmak üzere imalat sektöründe ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda karşımıza çıkan boru izolasyonu işlerinde kaliteli malzemelerin kullanılması muhafaza edilen sıvının gerek kalitesi ve gerekse kimyasal yapısının bozulmaması açısından oldukça önemlidir.

Özellikle tekstil işletmelerinde boru izolasyonu konusu verimliliği doğrudan etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. izolasyon konusunda tercih edilen sprey poliüretan köpük ürünleri sayesinde söz konusu muhafaza tanklarının ve nakliye borularının daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Muhafaza edilen sıvı ürünün yapısına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmayan sprey poliüretan köpük ürünleri sayesinde beklenmedik sızıntılar da son bulmaktadır.

Bunların yanı sıra sprey poliüretan köpük ürünleri sayesinde gerçekleştirilen yalıtım işlemleri muhafaza edilen sıvının tasarruflu bir biçimde kullanılması açısından da büyük önem arz etmektedir.


 • Poliüretan Köpük Kaplama
  Dış Cephe Poliüretan Kaplama
  Temel İzolasyonu
  Teras İzolasyonu
 • Tavan Yalıtımı
  Çatı İzolasyon
  Çatı Arası İzolasyon
  Sac Çatı İzolasyonu
 • Boru İzolasyonu
  Havuz İzolasyonu
  Tank İzolasyonu
  Polyurea Kaplama